درباره ما، شیراز کدرز

شیراز کدرز فقط یک وبسایت آموزشی نیست، بلکه فضایی برای ساختن ایده ها و ورود به بازار کار است؛ یعنی شما میتوانید با مشاهده دوره های آموزشی رایگان دانش خود را افزایش دهید و به محض آمادگی میتوانید در کنار تیم ما مشغول به فعالیت شوید!

آغاز یک ایده!

در 15 شهریور سال 1398 وبسایت شیراز کدرز فعالیت خود را در حوزه آموزش آردوینو شروع کرد؛ ماه ها بعد تیم ما تصمیم به گسترش هدف کرد و آموزش های دیگری مانند آموزش الکترونیک و آموزش طراحی سایت را منتشر کرد؛ سپس فروشگاه خود را راه اندازی کردیم.

تیم ما اخیرا تصمیم گرفته است که دانشجویان دوره ها نه تنها در طول آموزش همراهی شوند بلکه پس از اتمام آموزش وارد بازار کار شوند. یعنی شما میتوانید با داشتن دانش کافی همراه ما مشغول فعالیت شوید…

از کجا شروع کنم؟

برای شروع میتوانید یکی از دوره های مورد علاقه خود را انتخاب و جلسات مورد نظر را مطالعه کنید. درصورتی که درمورد حرفه مورد نظر خود اطلاعات کافی دارید و نیازی به شرکت در دوره ها ندارید میتوانید مستقیما همکاری را شروع کنید!

برای مشاهده دوره های رایگان ما روی لینک مورد نظر کلیک کنید:

چرا رایگان؟

تمامی دوره های سایت رایگان است؛ به همین دلیل شما میتوانید از تمام دوره ها استفاد کنید. دلیل آن هم این است که درآمد ما از همکاری شماست. یعنی شما میتوانید از یکی از روش های زیر درآمد کسب کنید و درصد کمی را به شیراز کدرز پرداخت کنید:

فریلنسرینگ:

شما با انجام پروژه های دیگران میتوانید مبلغی را در ازای دستمزد از بگیرید. برای مثال شخصی که برای شما وبسایتی طراحی میکند و از شما مبلغی دریافت میکند یک «فریلنسر» است.

یکی دیگر از کار های فریلنسرینگ که توسط ما پیشنهاد میشو، پروژه های دانشچویی آردوینو است که میتوانید برنامه های خود را در ازای مبلغی به دیگران بدهید.

آموزش:

شما میتوانید با ساخت دوره های آموزشی مختلف و اشتراک گذاری آن در شیراز کدرز درآمد کسب کنید. به طور مثال شما دوره ای با عنوان «آموزش پریمیر» دارید. میتوانید آن را در شیراز کدرز قرار دهید تا با فروش آن دوره کسب درآمد کنید!

فروش محصولات:

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شیراز کدرز فروش محصولات شما است. یعنی میتوانید با فروش محصولات خود کسب درآمد کنید.

این محصولات میتوانند یک دوره آموزشی باشد یا محصولاتی مانند مدل های سه بعدی، افزونه وردپرس، قالب وردپرس و…

ساده ترین راه چیه؟

اگر به هر دلیلی مایل به همکاری با ما نیستید و یا راه های گفته شده برای شما مشکل است میتوانید ساده ترین راه را انتخاب کنید: «تبلیغات»

شما میتوانید آگهی کسب و کار خودتان را در پنل کاربری خود ثبت کنید تا علاوه بر اینکه ما با حرفه ی شما آشنا میشویم دیگران نیز میتوانند با شما آشنا شوند و کار هایشان را به شما بسپارند!

تنها کافی است به پنل کاربری خود وارد شوید و در قسمت «درخواست های کار» آگهی خود را ثبت کنید.

خدمات ما

خدمات ما عبارت اند از:

  • آموزش آردوینو
  • آموزش الکترونیک
  • آموزش طراحی سایت
  • برنامه نویسی آردوینو (فریلنسر)
  • طراحی سایت (فریلنسر)
  • طراحی و چاپ سه بعدی (فریلنسر)

تماس با ما

میتوانید از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید: